Віртуальний музей Києво-Могилянської академії

Віртуальний музей

Укр / Eng

Олена Замостян

Замостян Олена Василівна (1.09.1943, с. Мокончі Семипалатинської області, Казахстан – Київ, 3.01.2006) – мистецтвознавець, директорка Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська академія» заслужений працівник культури України.

У 1968 році О. Замостян закінчила Київський державний художній інститут за спеціальністю «мистецтвознавець». У 1963-1994 роках працювала у видавництві «Українська енциклопедія».

З липня 1994 року створила та очолила Культурно-мистецький центр Академії, в структурі якого за її ініціативи та підтримці постали такі творчі колективи, як Галерея мистецтв, Театральний центр, Народна хорова капела «Почайна», Ансамбль старовинної музики, Студентський кіноклуб, художні та музичні студії. Завдяки організаційним та мистецьким здібностям О. Замостян Культурно-мистецький центр Університету став одним з провідних творчих і мистецьких майданчиків Києва. У 2006 році Галереї мистецтв Культурно-мистецького центру Університету присвоєно ім’я Олени Замостян.