Віртуальний музей Києво-Могилянської академії

Віртуальний музей

Укр / Eng

Національний Університет «Києво-Могилянська академія»

1991

Артефакти періоду НаУКМА з віртуальної колекції

Сувенірна цеглинка «Староакадемічний корпус»

Цеглинка сувенірна з тисненим зображенням Староакадемічного корпусу НаУКМА та номером. Виготовлялись для благодійного вечора проекту «Реставрація», спрямованого на порятунок 11 історичних і архітектурних пам'яток, розташованих на території НаУКМА. Учасники вечора отримали свою цеглинку, як символ свого вкладу у реалізацію проекту.

Сувенірна купюра «Один брюх»

Сувенірна купюра «Один брюх», випущена з нагоди 10-річчя відродження Києво-Могилянської академії. Купюра була платіжним засобом на території університету під час святкування Дня академії.

Сувенірна купюра «Один брюх»

Сувенірна купюра «Один брюх» була випущена з нагоди Дня академії. Купюра була платіжним засобом на території Національного університету "Києво-Могилянська академія" 15 жовтня 1998 року під час святкування Дня академії.

Посвідчення ректора Університету «Києво-Могилянська академія»

Посвідчення В’ячеслава Брюховецького з фотографією, видане як ректору Університету «Києво-Могилянська академія» 1 липня 1993 року, що зберігається у фонді № 1, опис 1, справа 113 Наукового архіву НаУКМА

Диплом Ольги та Ярослава Дужих за внесок до Києво-Могилянського братства

Диплом меценатів Національного університету "Києво-Могилянська академія" Ольги та Ярослава Дужих (США) за внесок до Києво-Могилянського братства на відродження Університету «Києво-Могилянська академія»

Присяга першого ректора Університету "Києво-Могилянська академія"

Автограф присяги, яку склав Вячеслав Брюховецький на інавгурації ректора Університету «Києво-Могилянська Академія»: «Я, В’ячеслав Брюховецький, приймаючи покладені на мене волею моїх колег однодумців обов’язки ректора відродженої Києво-Могилянської Академії, перед професорами і студентами Університету «Києво-Могилянська академія», перед усім українським народом складаю обітницю...

Оголошення про прийом студентів на навчання до Університету «Києво-Могилянська академія»

Перше оголошення про умови навчання та вимоги до абітурієнтів у відродженому Університеті «Києво-Могилянська академія»