Київська Братська школа

1615‒1632

Джерела та література до історії Київської Братської школи

Галшка Гулевичівна

Робота посіла перше місце у конкурсі на уявний портрет Галшки Гулевичівни, що відбувся в Національному університеті "Києво-Могилянська академія"у 1997 році за ініціативи Наталії Даниленко

Галшка Гулевичівна

Картина-дипломант конкурсу на уявний портрет Галшки Гулевичівни, що відбувся в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" у 1997 році. Зберігається у організаторів конкурсу — родини Івана та Наталії Даниленків (Філадельфія)

Галшка Гулевичівна

Робота для конкурсу на уявний портрет Галшки Гулевичівни, що відбувся в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" у 1997 році за ініціативи Наталії Даниленко

Галшка Гулевичівна

Робота посіла друге місце у конкурсі на уявний портрет Галшки Гулевичівни, що відбувся в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" у 1997 році за ініціативи Наталії Даниленко

Исторія Кіевской академіи

Твір ієромонаха Макарія Булгакова, присвячений дослідженню історії Києво-Могилянської академії від заснування до початку ХІХ ст.

Монета "Галшка Гулевичівна"

Ювілейна монета номіналом 2 гривні, випущена Національним банком України. Монету було введено в обіг 27 січня 2015 року. Належить до серії «Видатні особистості України». На аверсі монети розміщено, зокрема, стилізовану композицію, що символізує передавання землі для створення школи, — на...

Стара вища освіта в Київській Україні XVI-поч. XIX ст.

Книга професора Київської духовної академії Титова Федора Івановича присвячена історії Вищої освіти на Наддніпрянській Україні до початку ХІХ століття. Увага автора зосереджена на історії Києво-Могилянської колегії.