Про проект

Про музей

В Національному університеті «Києво-Могилянська академія» з 2006 року функціонує реальний музей в історичних будівлях кінця XVI – першої половині XVII століття (Галшчин дім). Це науково-дослідний, науково-інформаційний та культурно-освітній структурний підрозділ Університету, який зберігає та популяризує пам’ятки української історії і культури, пов’язані з історією Києво-Могилянської академії через об’єднання книжкових, архівних, музейних і документальних колекцій Університету. До 400-ліття з часу заснування Києво-Могилянської академії, у жовтні 2015 року, Музей НаУКМА відкрив свою першу постійну експозицію, що відображає минуле Києво-Могилянської Академії (XVII-XIX ст.) та відродження і розвиток НаУКМА від 1991 року до наших днів. Всі представлені експонати передані і подаровані співробітниками, студентами та випускниками НаУКМА, а також прихильниками Музею НаУКМА. Однак, Музей НаУКМА не може претендувати на повернення артефактів Києво-Могилянської спадщини з інших установ, що її зберігають, і прагне представлення цієї спадщини у копіях та онлайн-просторі.

Museum

Сторінка музею

Дізнайтеся більше про музей на сайті НаУКМА

Museum